BAŞARIMIZIN ANAHTARI: TEKNOLOJİ
gerberyunique-logo
sap-logo
microsoft-azure-logo
tc2-icon
gsd-software
gerberyunique-logo
Kardem, Yunique PLM yazılımını, ürün yaşam döngüsündeki yaratıcılık, kalite, verimlilik ve tedarik zinciri entegrasyonu için kullanır. Yunique PLM teknoloji ile; ürünlerin pazara hızlı sürümü, tedarik süresinin azaltılması, tüm tedarikçiler ile iletişim ve iş birliği aşamalarında sadeleşme sağlanır.
sap-logo
Kurumsal kaynak planlama süreçlerine destek olan SAP, Kardem bünyesinde ürünün tasarlanmasından müşteriye teslim edilmesine kadar tüm süreçlerde uçtan uca bütünlük, takip ve kontrol sağlamak amacı ile kullanılır. SAP yazılımı iş birimlerinin üretimden satışa, performans yönetiminden finansa, insan kaynaklarından mali işlere kadar tüm süreçlerini tek bir çatı altında toplayarak ilişkilendirilmesini ve iş süreçlerinde uluslararası standartların yakalamasını sağlar.
microsoft-azure-logo
Kardem’in veri akışının sürekliliğini ve güvenliğini tam olarak sağlamak adına Microsoft AZURE platformu kullanılmaktadır. SAP ve Yunique PLM gibi dünyanın önde gelen yazılımlarının sunucuları bu platform üzerinde barındırılmaktadır. Microsoft AZURE %99.9 çalışma süresi ile datalarımızın erişilebilirlik ve sürdürülebilirliğine katkı sağlamaktadır.
tc2-icon
NX-16 3D tarayıcı, tüm vücut taramasını saniyeler içerisinde gerçekleştirir. Sonuç olarak, gerçek ölçülerde üç boyutlu vücut modeli çıkarabilir. Otomatik vücut ölçüleri ile yazılım 400’ün üzerinde tekil ölçüleri, kişilerin özelleştirebileceği halde sunar.
gsd-software
Kardem, üretim öncesi planlama için GSD teknoloji yazılımını kullanır. Tüm operasyonlar için metotların hesaplanması ve zaman planlarının yapılması sağlanır. Kardem, tüm fabrikalarının kapasite, kaynak planlama ve bant dengelemesini merkezi olarak yapabilir. Her bir nihai ürün için teknik ve malzeme raporları çıkarabilir.