MODANIN GELECEĞİ

Sahip olduğumuz teknoloji, uzmanlık, gelişmiş üretim yetenekleri ve etkin tedarik zinciri yönetimi sayesinde dünyanın önde gelen perakendecilerine, yüksek kaliteli konfeksiyon ürünleri sunuyoruz. Bizim için “Fast, Fashion, Flexible” budur.

teknoloji-icon

Türkiye ve Sırbistan’daki fabrikalarımız, kalite ve yüksek verimlilik ile ilgili uluslararası standartlara uygun olarak üretim yapmaktadır. Ayrıca; standartlarımıza uyan, kalite ve sürdürülebilirlik anlayışımızı destekleyen bir tedarikçi ağıyla birlikte çalışıyoruz.

KÜRESEL AĞIMIZA DUYDUĞUMUZ EKSİKSİZ GÜVEN
Değer zincirinin her aşamasında farklı uzmanlık türlerini içeren doğru ağı kurmak, en önemli çabamız oldu. Oluşturduğumuz her ortaklığın, birbirimizden öğrenmek ve daha da gelişmek için benzersiz bir fırsat olduğunu düşünüyoruz. Bu işbirliği sayesinde yeteneklerimizi geliştiriyor, tüm dünyadaki müşterilerimize hızlı ve esnek çözümler sunabiliyoruz.
BİRLİKTE HERGÜN DAHA DA GÜÇLENİYORUZ

Ağımızda yer alan ortaklarımız, müşterilerimiz ve çalışanlarımızın kültürel farklılıklarına, eşsiz güçlerine saygı duyuyor ve çok değer veriyoruz. Kurumsal kültür ve liderliği yükselten değerlerin ekip ruhu ve sinerji kavramları olduğunu biliyor, sabırlı bir yönlendirme ve büyük bir şevkle Kardem’deki her bireyin heyecan ve istekliliğini koruması için çaba harcıyoruz.

Kurumsal kültürümüz hakkında

home-icon01
home-icon02
home-icon03
home-icon04
home-icon05
home-icon06

Nihai ürünlerimizin kalitesini garantilemenin yanı sıra, üretimin her aşamasında aralıksız olarak kalite kontrol uygulamalarını gerçekleştiriyoruz. Hazırladığımız kapsamlı planlar, süreçlerimizin verimliliğinden ve hedeflerimize ulaştığımızdan emin olmamız açısından büyük önem taşıyor.

Kalite ekibimizin üyeleri, nihai ürün elde etme amacıyla her ürünün doğru şekilde tedarik edilmesi, tasarlanması, üretilmesi ve teslim edilmesine yönelik üstün bir çaba harcıyor. SAP programının yardımı ile gerçekleştirdiğimiz; süreç akışının izlenebilirliği ve yerinde kalite denetimleri gibi uygulmalarımız, işimizin başarısına tartışılmaz bir katkı sağlıyor.

“Düzenli Denetimlerle Süreçlerimizi Geliştirmenin Kalite İçin Vazgeçilmez Olduğuna İnanıyoruz.”