“HİZMETİNİZDEYİZ”

Müşteri hizmetimizin en öncelikli hedefi, ihtiyaçları en doğru şekilde karşılamak ve herkes için en iyi olan çözümü bulmaktır. Kapsamlı bir koleksiyon sunmak amacıyla sürekli olarak moda akımlarını ve yenilikleri izlerken, isteğe bağlı seçenekler sunuyoruz.

SİZİN ÜRÜNÜNÜZ, SİZİN TARZINIZ
Mükemmellik anahtarının, esneklik ve müşteriye özel uyarlamalar olduğuna inanıyor ve bu inançtan yola çıkarak en uygun çözümleri geliştirmek için sizinle el ele çalışıyoruz. En yeni trendlere dayanan mevcut tasarımlarımızın yanı sıra, sizlerden aldığımız ilhamı yansıtacak özel kreasyonlar sunuyoruz. Sizin ve müşterilerinizin beklentilerini karşılayacak ürünler hazırlamak için trendlerle teknolojiyi birleştiriyoruz.
tasarim-icon

TASARIM

Müşterilerimizi ve onların müşterilerini anlamaya ilişkin tecrübemizle zenginleşen uzmanlığımız, yenilikçi tasarımlar için gerekli olan yeteneğimizi güçlendiriyor. Müşterilerimizin beklentilerini en kısa sürede karşılamak için İspanya’daki tasarım ofislerimizle birlikte dünya çapında trend analizleri yaparak koleksiyonlarımızı hazırlıyoruz.

VİZYONUNUZU GERÇEĞE DÖNÜŞTÜRMEK

Ürün geliştirmenin çeşitli aşamalarında, yüksek müşteri memnuniyeti için çalışıyoruz. Teknolojiyi departmanlarımıza entegre ederek yoğun risk analizi ve laboratuvar testleri yapıyoruz. Kendimizi, daha önce hiç denenmemiş olan süreçleri ve sistemleri deneyen, tüm sektörlerin en iyilerinden ilham alan öncüler olarak görüyoruz. Amacımız, vizyonunuzu en kısa zamanda gerçeğe dönüştürmek için süreçlerimizi optimize etmektir.

ÜRÜN GELİŞTİRMENİN İKİ EVRESİ

tedarik-icon

TEDARİK

numune-icon

NUMUNE

tedarikicon-siyah
TEDARİK

Ürünlerimizi kaynağından itibaren izlemek ve süreçlerimizi tamamen şeffaf kılmak için SAP teknolojisi kullanıyor; birçok ülkeden hammadde, kumaş ve aksesuar tedarik ediyoruz.

numuneicon-siyah
NUMUNE
Tasarımların onaylanmasından sonra, nihai sonucun beklentilerinizi tam olarak karşıladığından emin olmak için numune oluşturup kalite, direnç ve dayanıklılığını test ediyoruz.

Düşlediğiniz tasarım, kumaş ve renkleri, teknolojimiz ve tedarik gücümüzle hayata geçiriyoruz.

gerberyunique-logo
gsd-software
sap-logo
ÜRETİMDEN MÜKEMMELLİĞE

Temel stratejilerimizden biri de tedarik zincirinde mükemmelliktir. Hacmi ne olursa olsun tüm siparişleriniz için titiz bir araştırma gerçekleştirilir, en uygun üretim zincirinin belirlenmesinin ardından üretimlerine başlanır. Zamanlama konusunda hassas, büyük hacimli taleplerin zamanında üretilmesini ve teslim edilmesini sağlayabilmek amacıyla; iyi eğitimli ve deneyimli profesyonel ekibimiz tarafından işletilen tesislere ve tedarikçilerimize yeni ekipleri dahil ediyoruz.

Yalın üretim anlayışımız ile etkin tedarik zinciri yönetimimizi; sosyal, çevresel ve kalite alanındaki gerekliliklere göre hayata geçiriyoruz. Üretim süreçleri boyunca müşterilerimizin beklentileri doğrultusunda kalite ve çevikliğe odaklanıyoruz.

YALIN YÖNETİM / ÜRETİM

Kardem Genel Müdürlük ve fabrikalarında sahip olduğumuz yalın yönetim ve üretim anlayışı ile; kalite, zaman, maliyet boyutlarında çarpıcı ilerlemeler sağlanırken önceliklerimiz arasında yer verdiğimiz sürekli iyileştirme yapabilen kurum kültürü ile, çalışanların yetkinliği arttırılmakta, iş güvenliği ve iş güvencesinin garanti altına alındığı bir çalışma ortamı oluşturulmaktadır. Müşterilere sunulan değeri mükemmelleştirmek için operasyonel ve yönetsel tüm iş süreçlerinin etkinliğini arttırabilmek de bu anlayışla beraber gelen bir kazanımdır.