İLK BAKIŞTA KARDEM

KARDEM, küresel ortakları ve güçlü tedarikçi ağı ile birlikte, Türkiye ve dünyanın önde gelen markaları için yüksek hacimli, zaman odaklı, moda akımlarını takip eden koleksiyonların tasarlanması ve ileri teknolojiyle üretilmesindeki uzmanlığını, yalın yönetim anlayışı ile sürekli olarak ileriye taşımaktadır. Toplam üretim kapasitesi aylık ortalama 3.200.000 adettir.

Fortune ve İstanbul Sanayi Odası (İSO), Kardem’i en büyük şirketler arasında sıralamıştır. İstanbul Tekstil ve Konfeksiyon İhracatçı Birlikleri (İTKİB) ve İstanbul Ticaret Odası’nın (İTO) da faal bir üyesidir.

KARDEM, hazır giyim ve konfeksiyon sektöründeki deneyimli profesyonelleri bünyesinde barındırır. Her üst düzey yöneticiye rehberlik eden girişimci yaklaşım, coğrafya ve ürün yelpazesine ilişkin derin bilgiler; Kardem’in sürekli yükselen büyüme ve başarısında etkili olan güçlü ve yetenekli bir ekibin alt yapısını oluşturur.

MİSYON
Hazır giyim sektörüne ve tüm paydaşlarımıza sürdürülebilir büyüme yaklaşımıyla değer katmak.
VİZYON
Hazır giyim ihracatında Türkiye’nin lider firması ve dünyanın önde gelen markalarının stratejik ortağı olmak.
YENİLİK • GELİŞİM • DEĞİŞİM

TEMEL DEĞERLERİMİZ

Yenilik, sürekli değişim ve gelişim gibi ilkelerin rehberlik ettiği katılımcı bir kurumsal kültür geliştirmek, vazgeçilmez hedefimizdir. Dinamik ve üretken iş gücümüzün katkılarıyla; ekip ruhumuzu güçlü, kurumsal bağlılık kavramını ise canlı tutmayı başarıyoruz.

DEĞER ÖNERİMİZ

Değer önerimiz, bizleri paydaşlarımızla ortak hedeflere doğru yönlendiren yedi temel unsur üzerine inşa edilmiştir. Bu temel unsurlar kim olduğumuzu, çalışma şeklimizi ve nasıl değer yarattığımızı tanımlar.
YÜKSEK STANDARTLARIMIZI KORUYORUZ

“Toplam Kalite İlkemiz” ve bilgi güvenliğiyle ilgili katı kurallarımız sayesinde tüm süreçlerimizin %100 güvenli ve en üstün kalitede olması en büyük övünç kaynağımızdır.

kalite-icon

TOPLAM KALİTE

hakkimizda-icon02

BİLGİ GÜVENLİĞİ