Üretmeyi seviyor ve bunun heyecanı ile çalışıyoruz. Ekip arkadaşlarımıza; tutku, güvenilirlik, çeviklik, iş birliği ve yaratıcılık değerlerimiz ile güzel bir çalışma ortamı yaratıyoruz.

Sürdürülebilir kalkınmayı destekliyor ve kurumsal sorumluluğumuzu üstleniyoruz. Kontrolsüz enerji ve su tüketimlerinin karbon salınımını ve doğal kaynak tüketimini arttırdığının farkındayız. Bu bilinçle sürdürülebilir çevre teknolojilerinden faydalanıyor, dijital dönüşüme uyum sağlıyoruz. Kardem’li olmak, bu yetenekli ekibin içinde bizimle aynı heyecanı paylaşmak isteyen ekip arkadaşlarımızı arıyoruz. 

Kardem ailesinin bir parçası olmak isterseniz aşağıdaki formu doldurarak kendiniz ve ilgilendiğiniz konularla ilgili bilgileri bize aktarabilirsiniz.

STAJ İÇİN BU LİNK ÜZERİNDEN BAŞVURU YAPABİLİRSİNİZ.

KARDEM BAŞVURU FORMU
gg/aa/yyyy


Lütfen CV’nizi PDF veya DOC formatında yükleyiniz - en fazla 10MB.
En fazla 10MB.

Bizimle iletişim kurmak için herhangi bir yükümlülüğünüz bulunmamaktadır. Bu sebeple Gizlilik Politikasını okuyup anladıktan sonra, hassas bilgilerinizi CV'den çıkartabileceğinizi lütfen unutmayınız. Ancak, bu bilgilerin iş başvurunuzun amaçları için gerekli olduğuna inanıyorsanız, işlemeye onay vermelisiniz, aksi takdirde başvurunuz işleme alınamayacaktır. Daha fazla bilgi edinmek için gizlilik politikamızı okuyabilirsiniz.